800 138 138

Proč mít paušál místo předplacené kartu?

Proč je výhodnější paušál od EriMobile než předplacená karta?

Využíváte-li mobilní telefon pravidelně, je pro vás rozhodně výhodnější některý z nabízených paušálních tarifů EriMobile, než předplacená karta. Zvolením paušálního tarifu získáte téměř neomezenou možnost volání (sami si nastavíte maximální limit, který můžete provolat). Mnohdy si také zákazník neuvědomuje, že si kredit na své předplacené kartě dobíjí téměř každý měsíc průměrnou částkou 200 i více korun, protože je k tomu nucen pod podmínkou různých výhod. U našich tarifů jsou ceny stále a nejsou vázány na provolanou částkou. U paušálního tarifu EriMobile v hodnotě 200 Kč zákazník získá mnohem více volných minut, SMS zpráv čí objem dat pro internetové připojení v mobilu, než když se jednotlivé položky účtují samostatně na předplacené kartě. U paušálního tarifu s EriMobile jsou tedy ceny za volání, SMS i internet v mobilu výrazně nižší než u předplacených karet.

Hlavní výhody:

- předplacenou kartu musíte neustále dobíjet a to, i když nevoláte (např. 1 x za 6 měsíců 300 Kč), u EriMobile nemusíte,

- měsíční paušál u EriMobile
můžete mít  už od 35 Kč/měs. (cenový tarif Eri-Panter Freedom), platíte tedy 35 Kč/měs. + to, co skutečně provoláte,

- u EriMobile si sami zvolíte - nastavíte maximální výši účtované částky za měsíc,

- vlastní ceny za volání jsou i více jak o 50 % nižší. U EriMobile voláte od 1,20 Kč/min. do všech sítí v ČR, s předplacenou kartou běžne i více jak za 5 Kč/min.

- platíte na základě vystavené faktury v pohodlí Vašeho domova (bankovním převodem, poštovní poukázkou ). Vyúčtování - faktura je zasílána 1 x měsíčně na Váš email nebo klasickou poštou,

- u předplacené karty neuzavíráte písemnou smlouvu, u EriMobile ano. S EriMobile, ale můžete uzavřít smlouvu na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou od 1 měsíce. Prakticky tedy můžete ukončit smlouvu během dvou měsíců - jeden měsíc pošlete výpověď a na konci dalšího měsíce smlouva končí.

Aktuality

 • Od 1.7.2019 kvalitní příjem TV na rok zdarma.

  01. 07. 2019

  k novému připojení  Eri - VDSL2 Pohoda 56 až 1000 Mb/s.

  Nabídku najdete zde:

 • Od 15.1.2019 datově neomezené mobilní připojení Eri - LTE Pohoda od 449 Kč/měs.

  15. 01. 2019

  Zvýšení rychlosti připojení v Zoně II. pro všechny zákazníky.

  Nabídku najdete zde:

 • Od 1.1.2019 nově dostupná rychlost připojení až 1 Gb/s.

  01. 01. 2019

  VDSL3 připojení po optickém vedení s cenou od 549 Kč / měsíc.

  Nabídku najdete zde: